yükleniyor

Web Tasarım Fiyatları

Web tasarım fiyatları yada web tasarımı fiyat listesi gibi sabit bir fiyat listesi Web tasarımı fiyat listesi ancak hazır web sitesi, hazır e-ticaret siteleri ve alan adı, hosting gibi hizmetler için oluşturulabilmektedir.

 

Firmaya özel hazırlanan web tasarımı ve veya e-ticaret sitesi, firma talepleri doğrultusunda tasarlandığından bir fiyat listesi ile fiyatlandırılıyor olması işin firmaya özel oluşuna aykırıdır. Firmaya özel yapılan web tasarımı için SEO uyumluluğu, responsive özelliği gibi özellikler belki ilk anda görüntülenmeyen özelliklerdir ancak kullanım ve performans açısından siteye değer katan bileşenlerdir. Aynı zamanda arama motoru optimizasyonu ( SEO ) içinde her kelime için sabit bir fiyat verilebilme imkanı yoktur. Bu nedenle firmaya özel olarak hazırlanmış web tasarım çalışması için bir fiyat listesi yayınlayamıyoruz.

Web Sitesi yaptırmak için karar verdiğinizde anlaşacağınız web tasarım firmasından web sitesi yönetim paneli ve kapsamı hakkında mutlaka bilgi hatta eğer varsa web sitesi yönetim paneli için bir demo talep etmeniz web sitenizin yönetimi konusunda ilerleyen zamanlarda sorun yaşamanızı önleyecektir.


Web tasarım fiyatları, yada fiyat listesi sadece hazır olan her firma için ayrı bir emeğin sarf edilmeyeceği çalışmalarda olabilmektedir.

Firmaya özel yapılacak çalışmalar için hazır bir liste kullanılması, % bilmem kaç iskonto vs olarak web sitesi tasarımı fiyat listesi sunulması pek gerçekçi değildir.

Özellikle web tasarımı yapacak personel yeterliliği yapılacak işin kalitesini belirleyecek unsurdur.


Aşağıda örnek olarak hazırlanmış bir web sitesi fiyat listesini görebilirsiniz.

Web Tasarımı Fiyatları

Hizmet Adı

 

Hizmet Detayı

 

Fiyat

 

 

 

 

 

 

 

Özel Web Tasarımı Fiyatı

 

Firmaya Özel hazırlanan Web Tasarımı

 

Projeye Özel Belirlenir

 

Hazır Web Sitesi Fiyatı

 

sitemio.com.tr Hazır web sitesi

 

3500 TL + KDV

 

Hosting Fiyatı

 

Standart Hosting Fiyatı

 

500 TL + KDV

 

E-ticaret Sitesi Fiyatı

 

Hazır her şey dahil e-ticaret sitesi

 

3000 TL + KDV

 

Toplu Mail Gönderimi

 

İşte Gönderi basic paket toplu mail gönderimi

 

200 TL + KDV / Ay

 

MTHS

 

1 yıllık Sınırsız kotalı MTHS Hizmeti

 

1250 TL + KDV

 

Web tasarımı, katalog tasarımı yaptırmak yada diğer hizmetlere ilişkin fiyat bilgisi almak web site danışmanımız için 0 532 735 46 64  nolu telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

Iyzico İle Öde
X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!