yükleniyor

Emlak Asistanım CRM Yazılım

En Düşük 5 Kullanıcı
Emlak Sektöre Uygun Tasarım
İos ve Android Aplikasyon
Sınırsız Kullanıcı
1 Yıllık Ücreti

Fiyat: 500 TL.


DEMO SATIN AL!

Uygulama Avantajları

 

Emlak Asistanım ekstra ücret talep edilmeyen, birbiriyle entegre çalışan ve sürekli geliştirilen 3 Uygulamadan oluşmaktadır.

 

Windows Uygulaması. 

Web Uygulaması.

Mobil Uygulaması.    

 

Üç uygulama yapmamızın nedeni Emlak Danışmanlarının Yer, Zaman ve Teknoloji problemlerine takılmadan her platformda işlerini kolay ve hızlı yürütebilmelerini sağlamaktır. Detaylı ve Profesyonel bir ofis yönetimi isteyen müşterilerimize Windows Uygulamamızı tavsiye ederken, Pratik ve Hızlı çözümler arayan müşterilerimizi Web ve Mobil uygulamalarımıza yönlendiriyoruz. Bu üç uygulama birbiriyle entegre çalıştığı için dilediğiniz uygulamadan bilgilerinizi takip edip düzenleyebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse Mobilde girilen bir kaydı Windows Uygulamasında açıp düzenleme yapabildiğiniz gibi, Windows Uygulamasında girilen bir kaydı Web Uygulamasında inceleyip düzenleyebilirsiniz. 

WİNDOWS UYGULAMASI AVANTAJLARI ve ANASAYFA

 

Windows Uygulamamızın saymakla bitmeyen avantajları yerine en önemli avantajlarına değinmek gerekirse şöyle sıralayabiliriz.

 

Detaylı Müşteri Portföy ve Talep kaydı.

Detaylı Sözleşme Kaydı, Takibi ve Uyarı sistemi.

Önemli Emlak Portallarına direk entegrasyon.

Caller-ID ( Uygulama içerisine entegre edilen ve arama esnasında size kimin aradığı hakkında bilgi veren ve arama listesi tutan bir modül )

Muhasebe Modülü ( Uygulama içerisine entegre edilen ve emlak işlemlerinizle ilgili bütün ödemeleri takip edebileceğiniz bir modül )

Pratik ve Detaylı Listeleme Özelliği sayesinde dilediğiniz kriterlerde listeleme yapıp Excel, World veya PDF çıktısı alabilmek.

Ofis içi mesajlaşma.

Portföy Vitrin Çıktısı.


WEB UYGULAMASI AVANTAJLARI ve ANASAYFA

 

Web Uygulamamız'ın en büyük avantajları alttaki resimde görüldüğü gibi önemli işlemlere basit ve pratik bir şekilde ulaşıp hızlı ve pratik kullanım kolaylığı sunmasıdır. Diğer avantajlarını şöyle sıralayabiliriz.

 

Her işletim sisteminden, Bilgisayar altyapısından ve Web özelliğini destekleyen internete bağlı bütün cihazlardan programa ulaşım imkanı.

Dilediğiniz Portföyü Facebook, Twitter, Whatsapp gibi platformlarda resimli paylaşma imkanı.Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!